Реплек Фарм

КОНТАКТ

Вашето Здравје, Наша Обврска

Реплек Фарм 

Контактирајте Нé

Контактирајте го соодветниот сектор

Советник на Генерален Директор - Даница Зимбакова

Е-маил: Danica.Zimbakova@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 750
Факс: +389 (0)2 30 85 554

Советник на Генерален Директор - Ирена Славевска

Е-маил: Irena.Slavevska@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 786

СЕКТОР КОМЕРЦИЈА Менаџер - Зорица Стојановска

Е-маил: Zorica.Stojanovska@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 750
Факс: +389 (0)2 30 85 554

СЕКТОР МЕДИЦИНСКО ИНФОРМИРАЊЕ Директор - Јовица Гаџовски

Е-маил: Jovica.Gadjovski@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 739

СЕКТОР ПРОИЗВОДСТВО Директор - Билјана Несторовска Ѓошевска

Е-маил: Biljana.Nestorovska.Gjosevska@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 775

Advisor of the General Director - Gordana Trendovska Serafimovska

Email: Gordana.Trendovska.Serafimovska@replek.com.mk
Phone: ++ 389 (0)2 30 88 750
Telefax: ++ 389 (0)2 30 85 554

SUPPLY DIVISION Manager - Milena Janicevic Hristova

Email: Milena.Janicevic@replek.com.mk
Phone: +389 (0)2 3088 773
Telefax: ++389(0)2 30 85 554

СЕКТОР РАЗВОЈ И ИСТРАЖУВАЊЕ Директор - Лилјана Макрадули

Е-маил: Liljana.Makraduli@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 776

РЕГУЛАТОРНИ АКТИВНОСТИ Директор - Светлана Нечева

Е-маил: Svetlana.Neceva@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 782

СЕКТОР ИНФОРМАЦИСКИ ТЕХНОЛОГИИ Директор - Томислав Димовски

Е-маил: Tomislav.Dimovski@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 733

СЕКТОР ФИНАНСИИ Директор - Сузана Милошевска

Е-маил: suzana.milosevska@replek.com.mk
Теч: +389 (0)2 30 88 731

ПРАВЕН СЕКТОР Директор - Александар Томовски

Е-маил: Aleksandar.Tomovski@replek.com.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 738

Адреса

Козле 188, Скопје

Телефон

+389 2 3081343

Е-маил

info@replek.com.mk

Поставете Нѝ Прашање

9 + 14 =

LINKS

REPLEK AD

KANOIL

REPLEK HUBO

Contact us

+389 2 3081343

info@replek.com.mk

www.replek.com.mk

Open Hours

Mon – Fri / 8AM – 4PM